Fatra Click Dub africký 7301-8

Podlahové lišty

Podlahové lišty Fatra Click jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou.

Exotika, osobnost, reprezentace

Vzor vinylové podlahy Fatra Click Dub africký 7301-8 rozehrává zajímavou hru černohnědých až černých odstínů. Tmavé odstíny dávají interiéru nádech exotiky, působí velmi stylově a esteticky. Vinylová podlaha Fatra Click Dub africký 7301-8 působí elegantně s použitím moderního designového nábytku ve světlých tónech v kombinaci s chromem, kovem či skleněnými interiérovými doplňky. Dekor vinylové podlahy FatraClick Dub africký 7301-8 je vynikající volbou pro větší prostory např. přijímací haly, velkoryse koncipované interiéry a studovny, kde se naplno projeví jeho barevná vyváženost. Pro jeho exotickou povahu doporučujeme, aby v interiéru s tímto podlahovým designem byla zastoupena zeleň.

Vinylová podlaha Fatra Click Dub africký 7301-8 je nenáročná na údržbu, vyhovuje všem vysokým nárokům na elegantní design a současně tato kvalitní podlaha splňuje veškeré požadavky na praktičnost odolností proti opotřebení a špíně. Má výborné tepelné a izolační vlastnosti, výborně odolává oděru, má vysokou protiskluznost a pružnost, a také je opatřena antibakteriální a antistatickou úpravou vhodnou pro alergiky.

FatraClick Dub africký 

Vinylová podlaha Fatra Click je vyrobena ze tří vrstev, které výrazně vylepšují užitné vlastnosti podlahy. Základem podlahy je HDF deska se zvýšenou odolností proti vlhkosti, která je opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Horní vrstvu podlahy tvoří vinyl s potiskem přírodních dekorů a PUR úpravou zajišťující snadnou údržbu a tepelný komfort. Nášlapná vrstva má šířku 0,4 mm.

Fatra Click Dub africký

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech:

Díky tomuto unikátnímu složení má vinylová podlaha Fatra Click výborné zvukově izolační vlastnosti, chybí u ní tzv. „dutý efekt“ dopadu předmětů na podlahu. Výsledný pocit z došlapu na vinylovou podlahu je tak příjemný a přirozený.

Systém pokládky je u vinylové podlahy Fatra Click velmi snadný. Probíhá bez použití lepidla jednoduchým zaklikáváním jednotlivých desek pomocí patentovaného systému zámků UNICLIC.

Výborné tepelně-izolační vlastnosti, odolnost proti oděru, vysoká protiskluznost, pružnost, snadná udržovatelnost, jednoduchá pokládka a antistatická úprava řadí vinylovou podlahu Fatra Click mezi VIP podlahové krytiny.

Desky vinylové podlahy FatraClick Dub africký 7301-8 jsou dodávány v rozměrech 915 x 305 mm a lze je v podstatě umístit do všech prostor.

Fatra Click Dub africký 1FatraClick Dub africký - výhody

 • patentovaný způsob spojování bez lepidla pomocí zámkového systému Uniclic
 • rychlá, snadná a čistá pokládka podlahy
 • moderní a designový vzhled
 • jednoduchá a rychlá údržba podlahy vysáváním nebo setřením mopem
 • maximální životnost vinylové podlahy se zárukou 10 let
 • výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti
 • antibakteriální a antistatická povrchová úprava
 • možnost pokládky na podlahové topení a rychlý přenos tepla
 • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím
 • vysoká životnost a odolnost proti oděru
 • vysoká protiskluznost
 • odolnost při pádu předmětů nebo poškrábání např. pejsky
 • lehká opravitelnost (lze vyměnit pouze poškozený dílec)
 • odolnost proti vlhku a vodě

Více informací na téma údržba vinylové podlahy naleznete na webu Renovace podlah a informace o vinylové podlaze naleznete na webu Podlahy Praha