Fatraclick Dub písečný 6399-A

Podlahové lišty

Podlahové lišty Fatra Click jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou.

Invence, exotika, netradičnost

Textura vinylové podlahy Fatra Click Dub písečný 6399-A je v tomto vzoru opatřena pískovými odstíny a vdechuje mu nadčasovost a exotičnost. Pískové barvy působí v našich zelenavých končinách neotřele. Vinylová podlaha FatraClick Dub písečný 6399-A zaujme oko každého, kdo do interiéru vstoupí. Netradiční barevný odstín výborně podtrhuje nábytkové doplňky jednoznačných a výrazných barev, zejména pak v kombinaci s červenou, černou a bílou. To vše vytváří esteticky výraznou barevnou kompozici. Vinylová podlaha Fatra Click Dub písečný 6399-A je vhodná do stylových interiérů, u kterých chceme dosáhnout zajímavého výrazu s lehkou příchutí exotiky.

FatraClick Dub písečný - odolná a elegantní podlaha

Hledáte-li podlahu, která je kvalitní, odolná proti opotřebení a špíně, nenáročná na údržbu a zároveň splňuje aktuální designové trendy v eleganci, je pro vás nejlepší volba plovoucí vinylová podlaha FatraClick Dub písečný 6399-A.

Plovoucí vinylová podlaha Fatra Click Dub písečný 6399-A vyhovuje vysokým nárokům na elegantní design a zároveň plní veškeré požadavky na praktičnost. Jejím výrobcem je od dubna 2011 český zpracovatel plastů, firma Fatra a.s.

FatraClick Dub písečný -  snadná pokládka

Fatraclick dub písečnýDíky své konstrukci má vinylová podlaha FatraClick řadu vynikajících vlastností. Pokládka podlahy probíhá bez použití lepidla pomocí spojování jednotlivých desek patentovanými zámky UNICLIC. Tím je zajištěna rychlá a čistá pokládka. Při pokládce není potřeba žádná další podložná vrstva.

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick se skládá ze tří vrstev. Základem je HDF deska, která má zvýšenou odolnost proti vlhkosti a je opatřena izolační vrstvou korku. Vrchní část vinylové podlahy FatraClick je z PVC materiál. Ta zajišťuje snadnou údržbu a tepelný komfort. Je opatřena vzory dřeva a kamene s PUR úpravou. Nášlapná vrstva má sílu 0,4 mm.

Vinylová podlaha Fatra Click má vysokou protiskluznost, odolnost proti oděru, je opatřena antibakteriální a antistatickou úpravou. V porovnání s ostatními přírodními materiály (např. dřevěnné podlahy) je teplejší a vhodná i pro pokládku s podlahovým topením. Lze ji bez problémů použít do bytů, kanceláří a také do prostor s náročnějším provozem např. do restaurací, hotelů i obchodů.

Desky vinylové podlahy FatraClick jsou vyráběny v rozměrech 915 x 305 mm a lze je v podstatě umístit do všech prostor.

FatraClick Dub písečný - výhodyFatraclick dub písečný 1

 • jednoduchá pokládka vinylové podlahy FatraClick pomocí zámkového systému Uniclic
 • dokonalý design imitující přírodní materiály
 • vysoká protiskluznost a komfort chůze
 • antibakteriální a antistatická povrchová úprava
 • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím
 • možnost pokládky na podlahové topení
 • odolnost proti vlhku a vodě
 • vysoká životnost a odolnost proti oděru
 • lehká opravitelnost (lze vyměnit pouze poškozený dílec)
 • odolnost při pádu předmětů nebo poškrábání např. pejsky
 • jednoduchá a rychlá údržba vinylové podlahy vysáváním nebo setřením mopem
 • výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti

 

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech: