Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oblasti prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. V nabídce sortimentu lze spatřit široký výběr dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu Vám nabídneme jak široký výběr koberců, PVC podlahy, tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Podlahy Praha – proč zrovna my?

Firma Podlahy Praha vám poskytuje kvalitní služby za přívětivou cenu, která vás jistě zaujme.

Další výhody a pozitiva naší společnosti, které by vás mohli zajímat:

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působíme na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponujeme kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Jako firma Podlahy Praha s.r.o. vám můžeme dodat a poté i zrealizovat pokládku u všech typů podlahových krytin. Mimo to nabízíme i služby jako je údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalaci terasových prken nebo dřevěný obklad domů a samozřejmě nechybí ani pokládka podlah.

Podlahy Praha - sortiment

Naše nabídka obsahuje široký sortiment podlahových krytin všech typů. Lze si ve vzorkové prodejně Podlahy Praha, která je situována na Praze 7 v ulici Komunardů 38, prohlédnout vzorky všech námi nabízených podlahových krytin. V prodejně je vám vždy k dispozici náš vyškolený personál, který Vám pomůže s výběrem krytiny dle Vašich požadavků.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

U výběru podlahové krytiny je důležité dbát hned na několik věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Důležité je vybrat především správný typ podlahy s ohledem na stávající podklad. S tím vám osobně poradíme v naší vzorkové prodejně na Praze 7. Velice záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny, což následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je samozřejmě i výběr dekoru samotné podlahy. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradíme a doporučíme podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

Podlahy Praha – všechny naše webové stránky

Renovace podlah a renovace parket nabizíme na těchto webech