Renovace podlah

Potřebujete-li zajistit, aby Vaše staré podlahy opět získaly svůj původní lesk, pak je renovace podlah nabízená firmou Podlahy Praha určena právě Vám.

Naši profesionálové staré podlahy nejen zrenovují, ale hlavně podstatně prodlouží jejich životnost. Posoudí aktuální stav podlah, rozsah poškození a smysluplnost renovace podlah. Renovace podlah dokáže vrátit starým podlahám původní lesk a vrátit jim pocit novosti. Renovace podlah je skvělým řešením, jak prodloužit životnost staré podlahy.

Renovace podlah má mnoho výhod - podlaha Vám bude vypadat jako nová aniž byste museli měnit celou podlahovou krytinu, uspoříte peníze, protože je levnější než instalace nové podlahy. Renovace podlah je vždy jednodušší než výměna podlahy!

Renovace podlah – naše nabídka

Společnost Podlahy Praha provádí odborné renovace podlah všech typů (renovace dřevěných podlahrenovace parket a renovace korkových i kamenných podlah). Nebojte se nás oslovit, renovace podlah provádíme za příznivou cenu a naším profesionálním přístupem dokážeme i ze starých podlah vykouzlit znova opravdový skvost.

Renovace podlah provádíme tzv. na klíč - od posouzení stavu, přes důkladnou renovaci podlah, moření, přebroušení, vytmelení až po finální úpravu laky nebo oleji a konečný odvoz odpadu. Podlaháři, kteří provádí renovaci podlah, mají dlouholeté zkušenosti z tohoto oboru a jsou průběžně proškolováni pro užívání nových materiálů a postupů. Renovace podlah dokáže starým podlahám vrátit původní lesk a vrátit jim pocit novosti.

Firma Podlahy Praha provede posouzení aktuálního stavu renovované podlahy, rozsah poškození a smysluplnost renovace. Stanovíme nutný rozsah renovačních prací a vypracujeme pro Vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Naši podlaháři s letitými zkušenostmi tak mohou zabránit nesprávnému rozhodnutí i nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na místě nabízí firma Podlahy Praha zdarma.

Naši profesionálové zvládnou i velmi náročné renovace podlah. Dokážou zrealizovat myšlenky a potřeby zákazníka přesně tak, aby výsledné dílo odpovídalo jeho představám. Nabízíme prohlídku již realizovaných renovací podlah, abyste se mohli přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme.

Renovace podlah u firmy Podlahy Praha zahrnuje:

Odborné posouzení náročnosti a vhodnosti zamýšlené renovace podlah u zákazníka
Návrh na řešení renovace podlah
Vypracování cenové nabídky na renovaci podlah
Uzavření smlouvy o dílo na plánovanou renovaci podlah
Provedení renovace podlahy v rozsahu uzavřené smlouvy
Úklid renovovaných prostor a odvoz stavební suti  

Podmínky úspěšné renovace podlah:

materiál horní vrstvy podlahy musí být přírodní - dřevo, bambus, korek, kámen (nelze renovovat laminátovou podlahu a podlahy z PVC)
tloušťka horní vrstvy podlahy musí být dostatečná pro zbroušení podlahy (zbroušením podlahy se sníží její tloušťka o 0,5 - 2 mm)
podlaha musí být v celé ploše kompletní, bez chybějících lamel a parket
podlaha nesmí být viditelně zvlněná, vystouplá a propadlá

Renovace podlah - postup

Renovace podlah bez zásahu do nosné konstrukce

Je-li nosná konstrukce podlahy v pořádku a poškození není velké, je možné provést renovaci podlah bez demontáže. Renovace podlah je prováděna celoplošným hloubkovým přebroušením povrchu, jeho důkladným přetmelením a nanesením finální povrchové vrstvy laku nebo oleje. Na závěr se podlaha olištuje, namontují se prahy, uklidí se nepořádek a je hotovo.

Renovace podlah s nutným zásahem do nosné konstrukce

Jestliže došlo u podlah k poškození nosné konstrukce, je nutné přistoupit ke kompletnímu rozebrání podlah a celkové opravy podkladu. Ke zjištění, v jakém stavu se nachází původní podlaha, nestačí pouze letmý pohled. Vrchní nášlapná část podlahy je sice viditelná pouhým okem, stav podkladové konstrukce však zjistí náš profesionál až po odstranění vrchní krytiny.

Když se pustíte do kompletní renovace podlah včetně podkladu, musíte počítat s tím, že jde o několikatýdenní až několikaměsíční proces. Prostor musí být úplně vyklizen, stará podlaha se musí rozebrat a odstranit starý podklad.

Renovace podlah se zásahem do nosné konstrukce zahrnuje:

rozebrání pochozí vrstvy (parkety, vlysy, palubky, čtverce apod.)
oprava nebo výměna podkladu, záklopu či nosné konstrukce
oprava, případě renovace a náhrada poškozených podlahových dílců
opětovná montáž vrchní pochozí vrstvy
povrchová úprava skládající se z hloubkového broušení, tmelení, lakování nebo olejování

Renovace podlah – naše firma

Firma Podlahy Praha se zabývá renovací podlah, prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. Nabídka profesionálních služeb firmy Podlahy Praha v oblasti renovace podlah zahrnuje kompletní servis. Naší práci děláme kvalitně, máme s ní dlouholeté zkušenosti, a spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. Víme, že dobře odvedená práce je naší nejlepší vizitkou. Naše reference mluví za vše.

Renovace parket, dodávka, pokládka i údržba podlahy jakéhokoliv druhu (údržba plovoucí podlahy, údržba vinylové podlahy, prkenné, masivní či průmyslové) je u nás prováděna tzv. na „klíč“. Náš dobře sehraný tým zvládne vše rychle a vám ušetří starosti. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou.

Výsledek odborně provedené práce našich podlahářů při renovaci podlah Vás příjemně překvapí! Každé námi realizované řešení je zcela individuální, zhotovené dle Vašich představ. Žádná zakázka není pro naši firmu ani malá ani velká. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

Renovace podlah a renovace parket nabízíme i na našich ostatních webech