Vinilová podlaha Fatra Click - cena, složení

Trh s vinilovými podlahami je velmi pestrý. Tato podlahová krytina je stále populárnější a tak je i nabídka mnohem širší, než tomu bylo dříve. Pro lidi, kteří si chtějí vinilovou podlahu zakoupit, ale nemají s ní žádnou zkušenost, může být správný výběr obtížný. Naštěstí existují firmy, které dokáží vinilové podlahy správně vybrat a všeobecně poradit, jaké z nich jsou nejideálnější. Jednou z nich je firma Podlahy Praha.

Hlavními požadavky na podlahu jsou obvykle odolnost proti opotřebení, špíně, běžnému užívání a také jednoduchá údržba. Špičkou na trhu, mezi podlahami, je vinilová podlaha Fatra Click. Její přednosti z ní udělaly jasnou volbu mezi uživateli, jelikož kombinuje vysokou kvalitu a příjemnou pořizovací cenu. Její design je vysoce elegantní a lze jí tak využívat i v luxusních interiérech, kde jsou vysoké požadavky na prvotřídní vzhled.

Tajemstvím, proč je tak populární, je hlavně dostupnost v celé kolekci a její složení. Vinilová podlaha Fatra Click se neskládá z jedné, ale rovnou ze třech vrstev, které jsou zárukou dokonalé odolnosti, nepropustnosti a pevnosti. Horní vrstvu tvoří PVC materiál pro snadné udržování. Vinilová podlaha Fatra Click dokonale kopíruje dřevěnou texturu a nezasvěcení na první pohled nepoznají, jestli se jedná o PVC nebo o dřevo. Je opatřena PUR úpravou a obsahuje nášlapnou vrstvu silnou 0,4 milimetru. Základem podlahy je však HDF deska silná 6,8 milimetru, zajišťující dokonalou izolaci tepla i zvuku.

Vinilová podlaha Fatra Click - výhody

Velký rozdíl, oproti jiným podlahám, lze poznat již při našlapování, které je u vinilové podlahy Fatra Click velmi příjemné. Pokud máte děti, tak jistě oceníte, že má protiskluzový povrch, který je jako stvořený i pro alergiky. Pokud jste si nepořídili dřevěnou podlahu, tak jste udělali dobře, vinilová podlaha Fatra Click vám dřevo vynahradí a navíc je snadnější na údržbu a je mnohem teplejší. Dřevěné textury nejsou pochopitelně to jediné, co lze mezi podlahami Fatra Click vybírat, k dispozici je celá řada luxusních vzorů a patří mezi ně i kamenné textury. Dřevěné textury jsou dostupné ve většině druhů dřeva, od kaštanu bělného až po dub toskanský. Vinilové podlahy vás nijak neomezují z hlediska prostoru a tak je lze umístit do malých i do rozlehlých místností.

Samotné palubky od Fatra Click nabízí rozměry 230x1.235 mm a 305x915 mm. Výjimečné kvality bylo dosaženo technologií výroby, které je zcela odlišná, než dříve používané technologie a jen díky tomu se lze spolehnout na velmi dlouhou životnost.

Přednosti vinilových podlah od společnosti Fatra Click:

Využití zámkového sytému UNICLIC, který umožňuje spojování bez lepidla
Pokládka vinilové podlahy Fatra Click je rychlá a nenáročná
Luxusní a stylová podoba
Perfektní imitace dřevěné textury
Antistatický a antibakteriální povrch
Vhodné pro využití podlahových topení
Vysoká odolnost vinilové podlahy proti znečištění, opotřebení a působení chemikálií
Vysoká jakost a dlouhodobá životnost podlahy
Bezpečnost zajištěná protiskluzovým povrchem
Velmi příjemný pocit při chůzi a dotyku s vinilovou podlahou
Možnost snadné opravy poškozených částí podlahy

Přednosti podlah Fatra Click pro podlaháře a specializované firmy:

Velmi jednoduchá práce s pokládkou, díky zámkovému systému pro spojování bez
lepidla
Snadná dostupnost díky rozsáhlé obchodní síti
Ideální parametry podlahy
Každý má záruku snadného servisu, jedná se o českého výrobce
Montuje se vcelku a i s možností vyšší vlhkosti podlahy
Vinilová podlaha Fatra Click nabízí záruku deset let
Cena je bez DPH 875,- Kč/m2, s DPH 1.059,- Kč/m2.
Soklové lišty k podlaze jsou bez DPH za cenu 140,- Kč/bm, s DPH 169,- Kč/bm.

Vinilová podlaha Fatra Click - pomůžeme s výběrem

Firma Podlahy Praha disponuje odborně vyškoleným personálem, který vás snadno zasvětí do problematiky a výhod vinilových podlah Fatra Click. Máte možnost shlédnout kompletní nabídku vzorků. Společně s prodejem je k dispozici i řada nadstandardních služeb, jako dodání zboží na požadované místo a také samotná pokládka. Nemusíte se tedy strachovat, že byste museli podlahy pokládat sami, zajistíme vám maximální komfort od zakoupení až po dokončení podlahy.

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech: