Renovace parket

Řešíte otázku, jak naložit s poškrábanými, zašlými či poškozenými parketami? Rádi byste znova získali jedinečnou parketovou podlahu, kterou Vám budou všechny návštěvy závidět? Nebojte se nás oslovit, provádíme profesionální renovace parket a za příznivou cenu dokážeme i ze starých a špinavých parket vykouzlit krásnou podlahu.

Renovace parket – naše nabídka

Jsme připraveni Vaše staré parkety zrenovovat do zcela nové podoby kdekoliv v Praze a okolí. Naše firma provádí renovace parket jen špičkovými stroji s odsáváním a naši soustavně proškolovaní podlaháři jsou ve svém oboru vyhledávání specialisté. Provádíme odborné renovace všech druhů parket včetně renovace podkladů. Pomocí naší profesionálně provedené renovace parket lze z Vaší nevzhledné podlahy vytvořit v krátké době opravdovou ozdobu interiéru. Využijte služeb renovace parket od firmy Podlahy Praha ještě dnes!

Renovace parket a dalších podlah provádí firma Podlahy Praha již řadu let. Renovace parket a rekonstrukce podlah provádíme v nejen v bytech, domech a kancelářích, ale samozřejmě kdekoli, kde jsou staré parkety položeny, např. ve školních třídách, galeriích či tanečních nebo sportovních sálech. V rámci našich nabízených služeb při renovaci parket vždy nejdříve provádíme bezplatnou obhlídku staré podlahy, kdy náš zkušený kolega posoudí stav dřevěné podlahy, na jejíž základě pro Vás vypracujeme cenovou nabídku renovace parket.

Renovace parket provádíme tím nejohleduplnějším postupem, jaký lze v současnosti v oboru renovace parket nabídnout. Pro povrchovou úpravu parket používáme výhradně kvalitní ekologicky šetrné laky a oleje. Všechny  naše stroje jsou napojeny na odsávání, a proto  jsou prováděné práce téměř bezprašné. Vaše omšelé, poškrábané či jinak znehodnocené parkety tak zrenovujeme do nové podoby bez kil prachu rozptýleného do okolního prostředí.

Velmi důležité je při renovaci parket zvolit správný technologický postup a druh povrchové úpravy při renovaci. Správně stanovený postup prací renovace parket je velmi důležitý a zásadně ovlivní konečný vzhled renovované podlahy. Lepšímu vzhledu při renovaci parket velmi pomáhá také kvalitní povrchová úprava a následná údržba podlahy.

Renovace parket může vypadat složitě, ale výsledek se určitě vyplatí.

Renovace parket – podmínky

parkety dobře drží na podkladu po celé ploše, nikde se nevlní, neprohýbají a nezvedají
spáry mezi jednotlivými dílci nejsou nikde větší než 3 mm
parkety žádném místě nepříjemně nevržou
vrypy, díry a jiná viditelná hloubková poškození jednotlivých dílců jsou jen nepatrných rozměrů
v parketách nejsou žádné fatálně poškozené díly

Renovace parket - postup

Postup renovace parket má svá pravidla a při jeho stanovení je důležité brát v úvahu řadu praktických i estetických hledisek, finální brus se například realizuje s ohledem na dopad světla do místnosti. Renovace parket se určitě vyplatí svěřit profesionálům z firmy Podlahy Praha.

Každá naše práce, kterou provádíme má svůj postup a je kvalitně provedena. Naši pracovníci procházejí speciálním školením a díky svým zkušenostem provádí renovaci parket kvalitně, precizně a dokonale.

Renovace parket - příprava podlahy

Z renovovaných parket nesmí vyčnívat žádné hřebíky nebo jiný spojovací materiál a proto je nutné před renovací parkety důkladně prohlédnout a odstranit je. V případě potřeby je nutné provést malé opravy parket, vyměnit prasklé nebo chybějící parkety, upevnit desky pod parketami, vyplnit menší díry apod.

Renovace parket - broušení podlahy

Broušením se z parket odstraňují povrchové nedokonalosti podlahy (špína a skvrny, rýhy, škrábance, vosk, lak, olej či barva). Broušení provádíme bruskou opatřenou účinným odsáváním prachu a vakem upevněným ke stroji, do kterého je obroušený prach lapán. Broušení parket sestává ze série několika brusů. Začíná se hrubým brusem a přechází až k jemnému broušení, které končí hladkým povrchem podlahy. Počet brusných kroků závisí na stupni opotřebení starých parket, případně stupni jejich nerovnosti.

Renovace parket - povrchová úprava

Renovace parket je zakončena kvalitní povrchovou úpravou, při které se nejčastěji parkety lakují, olejují nebo voskují.

Renovace parket - lakování

Tato povrchová úprava renovovaných parket se skládá z 2 až 3 nátěrů speciálním parketovým lakem, který je po zatvrdnutí velmi odolný a má vysoký estetický a dekorativní efekt. Lak zajistí parketám reprezentativní vzhled, tvrdost a odolnost. Více na stránce Lakování parket (Náš web zaměřený na renovace)

Olejování a voskování

Oleje a vosky dokáží zachovat přírodní vzhled parket a navíc mají parkety možnost dýchat. Nevýhodou je pak horší údržba podlahy. Více o olejování parket naleznete na webu Renovace podlah Praha

Renovace parket – naše firma

Firma Podlahy Praha se zabývá renovací parket, prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. Na renovace parket jsme odborníci! Výsledek odborně provedené práce našich podlahářů při renovaci parket Vás příjemně překvapí! Nabízíme Vám prohlídku námi již realizovaných renovací parket, na vlastní oči se můžete přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme.

Renovace parket, dodávka, pokládka i údržba jakékoliv podlahy (plovoucí podlahy, vinylové podlahy, prkenné, masivní či průmyslové) je u nás prováděna tzv. na „klíč“. Náš dobře sehraný tým zvládne vše rychle a vám ušetří starosti. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou.

Firma Podlahy Praha si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

Více informací na téma údržba vinylové podlahy naleznete na webové stránce Renovace podlah Praha

Renovace podlah a renovace parket nabízíme i na našich ostatních webech