Vinylové podlahy FatraClick - vzorník

Plovoucí vinylová podlaha Fatra Click - spojení designu, elegance a kvality!

Podlahu do interiéru si nevybíráte často, proto by vaše volba neměla být unáhlená. Pokud se neorientujete v nabídce jednotlivých dekorů vinylové podlahy Fatra Clic a nechcete ztrácet čas se zdlouhavým zjišťováním informací, odborníci z firmy Podlahy Praha vám rádi profesionálně pomohou.

U plovoucí vinylové podlahy FatraClick si můžete vybírat z devatenácti moderních dekorů, z nichž lze lehce vytvářet kreativní interiér. Atraktivní design vinylové podlahy Fatra Click dokonale imituje dřevo a kámen nejen na pohled, ale i na dotek. Všechny dekory lze vzájemně kombinovat, je možné je použít všech typů interiérů, do velkých i malých prostor, do klasických či moderních interiérů.

Avšak pokud si nejste jisti a máte pochybnosti o tom, zda výběr zvládnete bez pomoci, máme pro vás připraven kompletní vzorník vinylové podlahy Fatra Click. Naši odborníci vám přímo v naší vzorkovně předvedou jednotlivé dekory ze vzorníku na velkých deskách. Desky rozloží na zem vedle sebe, vy si porovnáte jednotlivé bravy a můžete si dekory osahat. Vzorník vinylové podlahy Fatra Click máme zpracován v několika dalších verzích. Naleznete ho na našich webových stránkách, v barevném katalogu od Firmy Fatra a je připraven také v sestavě složené z malých kousků jednotlivých dekorů.

Barevný katalog vám zdarma věnujeme a připravený malý vzorník vinylové podlahy FartaClick z jednotlivých dekorů vám rádi zapůjčíme domů. Vy si pak v klidu domova, budete moci udělat výběr. Vzorník vinylové podlahy Fatra Click bude pro vás nejlepší pomocník k porovnávání barev a dekorů.

Ve vzorkovně firmy Podlahy Praha vám vyškolení pracovníci vinylovou podlahu FatraClick představí, ukážou vzorky jednotlivých dekorů a nabídnou kompletní služby od dodání zboží až po pokládku.

Vzorník vinylové podlahy Fatra Click

Hledáte-li podlahu, která splňuje aktuální designové trendy, je kvalitní, odolná proti opotřebení a špíně, nenáročná na údržbu, je pro vás nejlepší volba plovoucí vinylová podlaha FatraClick.

Plovoucí vinylová podlaha Fatra Click vyhovuje vysokým nárokům na elegantní design a zároveň plní veškeré požadavky na praktičnost. Výrobcem vinylové podlaha Fatra Click je od dubna 2011 český zpracovatel plastů, firma Fatra a.s.

Díky své konstrukci má vinylová podlaha FatraClick řadu vynikajících vlastností. Jednou z nich je systém spojování jednotlivých dílů patentovanými zámky UNICLIC. Tím je zajištěna rychlá a čistá pokládka. Při pokládce nevyžaduje jakékoli další podložné vrstvy. Pokládka vinylové podlahy FatraClick je snadná a čistá, ušetří se náklady na materiál a práci spojenou s pokládkou.

Desky vinylové podlahy FatraClick jsou vyráběny v rozměrech 915 x 305 mm a lze je v podstatě umístit do všech prostor.

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick je komfortní, stylová, krásná, s dlouhou životností. Zaujme, vypadá dobře a pokročilá technologie výroby je zárukou dobré kvality.

Výhody plovoucí vinylové podlahy FatraClick:

 • způsob pokládky vinylové podlahy FatraClick pomocí zámkového systému Uniclic
 • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím
 • možnost pokládky na podlahové topení
 • odolnost proti vlhku a vodě
 • dokonalý design imitující přírodní materiály
 • vysoká životnost a odolnost proti oděru
 • lehká opravitelnost (lze vyměnit pouze poškozený dílec)
 • odolnost při pádu předmětů nebo poškrábání např. pejsky
 • jednoduchá a rychlá údržba vysáváním nebo setřením mopem
 • výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti
 • antibakteriální a antistatická povrchová úprava
 • vysoká protiskluznost a komfort chůze

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick se zárukou 10 let!

Celý vzorník naleznete na stránce Podlahy Praha - Fatra click a nebo ve vzorníku vinylových podlah.

Kompletní ceník vinylové podlahy fatra click.

Ve vzorkovně firmy Podlahy Praha vám vyškolení prodejci vinylovou podlahu FatraClick představí, ukážou vzorky jednotlivých dekorů a nabídnou kompletní služby od dodání zboží až po pokládku.

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech: