Fatra Click Dub bohemia 7301-2

Podlahové lišty

Podlahové lišty Fatra Click jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou.

Hravost, optimismus, hřejivost

Jemný vzor vinylové podlahy Fatra Click Dub bohemia 7301-2 se světlejší texturou typickou pro javor, je vhodnou volbou pro optimisticky laděné interiéry - dětské pokoje, útulné obývací pokoje a všechny prostory, u nichž chceme docílit kultivovanost, pocitu jistoty a příjemné pohody. Vinylová podlaha Fatra Click Dub bohemia 7301-2 je volbou pro bytové architekty a designéry při kombinaci hlavně se světlejšími odstíny nábytku v barvě buku, dubu, či břízy. Nejlépe se vinylová podlaha FatraClick Dub bohemia 7301-2 vyjímá v kombinaci s pastelovými barvami nábytku a interiérových doplňků, zejména v bílé, červené, žluté a oranžové barvě.

Zařizujete si nový byt? Rekonstruujete svůj byt a rozhodujete se, že svému domovu dáte nový a moderní vzhled? Chcete moderní bydlení, které je praktické a vkusné zároveň? Potřebujete, aby vaše kancelář působila reprezentativně? Pořiďte si plovoucí vinylovou podlahu Fatra Click dub bohemia 7301-2.

FatraClick Dub bohemia 7301-2 -  základní informace

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick Dub bohemia 7301-2 je novinka na trhu s podlahovinami, která překvapí i náročné zákazníky. Výrobcem je významný český zpracovatel plastů, firma Fatra a.s. Vyhovuje vysokým nárokům na elegantní design a zároveň plní veškeré požadavky na praktičnost. Plovoucí vinylová podlaha FatraClick je nenáročná na údržbu a zároveň velmi odolná proti opotřebení. Mezi další klady patří vysoká protiskluznost, výborné tepelně-izolační vlastnosti, odolnost proti oděru, pružnost a také antistatická úprava vhodná pro alergiky.

Díky své konstrukci má vinylová podlaha FatraClick řadu vynikajících vlastností. Jednou z nich je systém spojování jednotlivých dílů patentovanými zámky UNICLIC.

Vinylová plovoucí podlaha FatraClick je složena ze tří vrstev. Základ tvoří HDF deska o síle 6,8 mm, se zvýšenou odolností proti vlhkosti a je opatřena vrstvou korku. Vrchní část vinylové podlahy FatraClick je tvořena z PVC materiálu zajišťující snadnou údržbu a tepelný komfort s PUR úpravou. Nášlapná vrstva má sílu 0,4 mm.

Díky této třívrstvé konstrukci má vinylová podlaha FatraClick výborné zvukově izolační vlastnosti. Výsledný pocit při došlapu na je mnohem příjemnější a přirozenější než u laminátových podlah.

Všechny dekory vinylové podlahy FatraClick napodobují přírodní materiály. Dřevěné imitace si zachovávají vlastnosti dřeva a kamenné imitace s sebou přináší nádech luxusu. Všechny dekory lze vzájemně kombinovat, je možné je použít všech typů interiérů, do velkých i malých prostor.

FatraClick Dub bohemia 7301-2 - výhody

 • patentovaný způsob spojování bez lepidla pomocí zámkového systému Uniclic
 • rychlá, snadná a čistá pokládka
 • moderní a designový vzhled
 • jednoduchá a rychlá údržba vysáváním nebo setřením mopem
 • maximální životnost vinylové podlahy se zárukou 10 let
 • výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti
 • vysoká životnost a odolnost proti oděru
 • vysoká protiskluznost
 • antibakteriální a antistatická povrchová úprava
 • možnost pokládky na podlahové topení a rychlý přenos tepla
 • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím
 • odolnost při pádu předmětů nebo poškrábání
 • lehká opravitelnost
 • odolnost proti vlhku a vodě

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech: