Fatra Click Dub hard 2032-01

Podlahové lišty

Podlahové lišty Fatra Click jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou.

Fatra Click Dub hard 2032-01

Střídmost, čistota forem, luxus

Šedý design vinylové podlahy Fatra Click Dub hard 2032-01 rozehrává zajímavou hru černobílých odstínů a dává tak vyniknout čistotě forem textury. Tmavé čáry jádrového dřeva ostře kontrastují se stříbřitě bílými pruhy. Vinylová podlaha Fatra Click Dub hard 2032-01 je vhodnou volbou do stylového interiéru, kde se klade velký důraz na design a estetiku bez přezdobení. Monochromatická barevná šedá škála vinylové podlahy FatraClick Dub hard 2032-01 jí předurčuje jako vynikající podklad k chromovaným či skleněným interiérovým doplňkům. Rovněž v kombinaci s bílými či naopak výrazně černými objekty působí harmonicky a vyváženě.

Výrobcem plovoucí vinylové podlahy FatraClick Dub hard 2032-01 je významný český zpracovatel plastů, firma Fatra a.s.

Vinylová podlaha Fatra Click je kvalitní, nenáročná na údržbu, odolná proti opotřebení a špíně, a zároveň splňuje aktuální designové trendy v eleganci. Tím se stává nejlepší volbou pro všechny, kteří z různých důvodů odmítají klasické PVC a bojí se dřevěné podlahy. Vinylová podlaha FatraClick Dub hard 2032-01 je komfortní, stylová, krásná s dlouhou životností. Zaujme, vypadá dobře a pokročilá technologie výroby je zárukou dobré kvality.

Vinylová podlaha FatraClick má díky své konstrukci řadu vynikajících vlastností. Je novou generací tzv. plovoucí podlahy. Hlavní předností vinylové podlahy Fatra Click je systém spojování jednotlivých dílů patentovanými zámky UNICLIC bez použití lepidla. Tím je zajištěna rychlá a čistá pokládka.

Vinylová plovoucí podlaha FatraClick se skládá ze tří hlavních vrstev. Základem je HDF deska, která je opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Vrchní část vinylové podlahy FatraClick je tvořena z PVC materiálu zajišťující snadnou údržbu a tepelný komfort a je opatřena přírodními vzory dřeva a kamene s PUR úpravou.

Fatra Click Dub hard 2032-01 - základní informace

Vinylová podlaha FatraClick Dub hard 2032-01 je nenáročná na údržbu a zároveň velmi odolná proti opotřebení. Dalším neopominutelnými klady jsou vysoká protiskluznost, výborné tepelně a izolační vlastnosti, odolnost proti oděru, pružnost a antistatická úprava. Bez problémů ji lze použít do bytů i do prostor s náročnějším provozem, kanceláří, restaurací, hotelů i obchodů.

Fatra Click Dub hard 2032-01 - výhody

 • rychlý a čistý způsob pokládky bez lepidla pomocí zámkového systému Uniclic
 • moderní a designový vzhled s využitím přírodních dekorů
 • rychlá a jednoduchá a údržba podlah
 • maximální životnost vinylové podlahy se zárukou 10 let
 • výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti
 • antibakteriální a antistatická povrchová úprava
 • možnost pokládky na podlahové topení a rychlý přenos tepla
 • odolnost proti běžným chemikáliím a špinění
 • vysoká odolnost proti oděru a dlouhá životnost
 • vysoká protiskluznost
 • odolnost při pádu předmětů nebo poškrábání např. pejsky
 • lehká opravitelnost (lze vyměnit pouze poškozený dílec)
 • odolnost proti vlhku a vodě

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech: