Fatra Click Dub wolf 2032-11

Podlahové lišty

Podlahové lišty Fatra Click jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou.

Střídmost, čistota forem, pohodlí

Dekor vinylové podlahy Fatra Click Dub wolf 2032-11 v sobě elegantně mísí prvky tradičního pojetí s pokrokovým designem. Díky svému šedému nádechu vinylová podlaha Fatra Click Dub wolf 2032-11 dodává prostoru moderní a elegantní styl. Velmi populární šedá barva vyzařuje klid a eleganci. Monochromatický šedý vzor podlahy s lehce lineárním designem je vhodné doplňovat teplými tóny dekorací. Ladnost vinylové podlahy Fatra Click Dub wolf 2032-11 podtrhuje jeho útulnost a blízkost k přírodě. Je vhodné ho kombinovat s tmavým či zcela černým nábytkem a skleněnými interiérovými doplňky.

Fatra Click Dub wolf

Vinylová podlaha Fatra Click Dub wolf 2032-11 naprosto splňuje všechny nároky na elegantní design a plní veškeré požadavky na praktičnost. Je velmi odolná proti opotřebení, špíně a zároveň je nenáročná na údržbu. Mezi další vynikající užitné vlastnosti patří zejména vysoká odolnost proti oděru, protiskluznost, tepelně-izolační vlastnosti, pružnost a stálost. Vinylová podlaha Fatra Click je opatřena antistatickou úpravou vhodnou pro alergiky.

Další velkou předností vinylové podlahy Fatra je patentovaný zámkový spoj UNICLIC. Ten umožňuje snadnou a rychlou pokládku krytiny plovoucím způsobem bez použití lepidla. Při pokládce už není potřeba instalace jakékoli další podložné vrstvy. Tím že je u vinylové podlahy Fatra Click umožněna snadná a čistá montáž, ušetří se náklady na materiál a práci spojenou s pokládkou.

Vinylová podlaha Fatra Click je vyrobena ze 3 vrstev. Základ tvoří HDF deska s tloušťkou 6,8 mm, se zvýšenou odolností proti vlhkosti, která je opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Vrchní část tvoří PVC materiál s velkoformátovým tiskem přírodního dekoru s PUR úpravou a nášlapnou vrstvou o šířce 0,4 mm zajišťující snadnou údržbu a tepelný komfort. Složení z tří vrstev, výrazně vylepšuje užitné vlastnosti podlahy.

Desky vinylové podlahy FatraClick Dub wolf 2032-11 jsou vyráběny v rozměrech 230 x 1.235 mm.

Všechny nabízené dekory vinylové podlahy FatraClick věrně napodobují přírodní materiály nejen na pohled, ale i na dotek. Všechny dekory lze vzájemně kombinovat, je možné je použít všech typů interiérů, do velkých i malých prostor, do klasických či moderních interiérů.

Vinylová podlaha Fatra Click Dub wolf 2032-11 vám bude sympatická svou dostupností, příjemným, kultivovaným vzhledem, ale i desetiletou garancí a výhodnou cenou.

FatraClick Dub wolf 2032-11 - výhody:

 • rychlá pokládka pomocí zámkového systému Uniclic bez použití lepidla
 • dokonalý design imitující dřevo
 • moderní a nadčasový vzhled
 • antibakteriální a antistatická povrchová úprava vhodná pro alergiky
 • vysoká životnost a odolnost proti oděru, vysoká protiskluznost
 • teplá a příjemná na dotek
 • maximální životnost vinylové podlahy se zárukou 10 let
 • možnost pokládky na podlahové topení
 • odolnost při pádu předmětů nebo poškrábání
 • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím,
 • jednoduchá a rychlá údržba podlahy vysáváním nebo setřením vlhkým mopem
 • lehká opravitelnost výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti
 • teplá a příjemná na dotek

Více informací o vinylové podlaze naleznete na webu Podlahy Praha a informace na téma údržba vinylové podlahy naleznete na webu Renovace podlah

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech: