Fatra Click Kaštan bělený 6398-B

Podlahové lišty

Podlahové lišty Fatra Click jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou.

Modernost, velkorysost, styl

Krásně světlý vzor vinylové podlahy Fatra Click Kaštan bělený 6398-B s jemnou kaštanovou texturou je ideálním nástrojem pro zdůraznění osobitého interiéru. Krásně vynikne hra světel, všechny tvary a formy. Vinylová podlaha FatraClick Kaštan bělený 6398-B je obzvláště vhodná pro použití do obývacích pokojů, reprezentačních sálů, do moderních kanceláří. Vinylová podlaha Fatra Click Kaštan bělený 6398-B je vhodná i tam, kde se klade důraz na modernost, design a eleganci. Aplikací světlého vzoru dodáme místnosti vzdušnost a stylovou čistotu - tolik vítané součásti každé atraktivní domácnosti.

Fatra click kaštan bělený je dobrá volba

Podlahu do interiéru si nevybíráte každý rok, proto by volba neměla být unáhlená. Plovoucí vinylová podlaha FatraClick dekor Kaštan bělený 6398-B je komfortní, stylová, krásná, s dlouhou životností. Zaujme, vypadá dobře a pokročilá technologie výroby je zárukou dobré kvality.

Vinylová podlaha Fatra Click Kaštan bělený 6398-B vyhovuje vysokým nárokům na elegantní design a zároveň plní veškeré požadavky na praktičnost. Je kvalitní, odolná proti opotřebení a špíně a nenáročná na údržbu.

Fatra click kaštan bělený - složenífatra click kaštan bělený

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick je složena ze tří vrstev. Základ tvoří HDF deska o síle 6,8 mm se zvýšenou odolností proti vlhkosti a je opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Vrchní část vinylové podlahy FatraClick je tvořena z PVC materiálu zajišťující snadnou údržbu a tepelný komfort. Vrchní část je opatřena kvalitní PUR úpravou. Nášlapná vrstva má sílu 0,4 mm.

Vinylová podlaha FatraClick má díky této třívrstvé konstrukci výborné zvukově izolační vlastnosti. Výsledný pocit při došlapu na ní je mnohem příjemnější a přirozenější než u laminátových podlah.

Pokládka vinylové podlahy Fatra Click probíhá suchou cestou bez lepidla pomocí zaklikávání jednotlivých desek patentovanými zámky UNICLIC. Díky tomuto jedinečnému spojovacímu systému probíhá pokládka vinylové podlahy Fatra Click velmi snadno a rychle.

Mezi klady vinylové podlahy Fatra Click patří např. výborné tepelně-izolační vlastnosti, odolnost proti oděru, vysoká protiskluznost, pružnost a také antistatická úprava vhodná pro alergiky. Je vhodná i pro pokládku s podlahovým topením.

Další velkou výhodou vinylové podlahy FatraClick je možnost bezproblémového použití ve vlhkých prostorech.

Fatra click kaštan bělený - výhody

Výhody plovoucí vinylové podlahy FatraClick Kaštan bělený 6398-B:fatra click kaštan bělený

 • snadná a čistá pokládka pomocí zámkového systému Uniclic
 • Český výrobce - záruka kvality a servisu
 • moderní a designový vzhled
 • jednoduchá a rychlá údržba vinylové podlahy vysáváním nebo setřením mopem
 • maximální životnost vinylové podlahy se zárukou 10 let
 • výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti
 • antibakteriální a antistatická povrchová úprava
 • možnost pokládky na podlahové topení a rychlý přenos tepla
 • zvýšená odolnost proti špinění, běžným chemikáliím a poškrábání
 • vysoká životnost a odolnost proti oděru
 • vysoká protiskluznost a komfort chůze

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech: