Fatra Click Ořech francouzský 4671-9

Podlahové lišty

Podlahové lišty Fatra Click jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou.

Myšlení, bezpečí, harmonie

Zajímavý dekor vinylové podlahy Fatra Click Ořech francouzský 4671-9 s velmi jemnou vlasovou strukturou navozuje v interiéru pocit bezpečí a propojení s přírodou, pěkně se doplňuje se světlými druhy nábytku, zejména bílé barvy. Příjemná barevná kombinace tmavě hnědého až černého zabarvení evokuje pocit harmonie a přirozeného pojetí interiéru. Vinylová podlaha FatraClick Ořech francouzský 4671-9 vynikne zejména ve větším prostoru. Dekor vinylové podlahy Fatra Click Ořech francouzský 4671-9 působí elegantně s moderním designovým nábytkem ve světlých tónech i v kombinaci se sklem či kovem.

Vinylová podlaha Fatra Click Ořech francouzský vyhovuje vysokým nárokům na elegantní design a zároveň plní veškeré požadavky na praktičnost.Je kvalitní, odolná proti opotřebení a špíně a nenáročná na údržbu,

Díky své konstrukci má vinylová podlaha FatraClick řadu vynikajících vlastností. Jednou z nich je systém spojování jednotlivých dílů patentovanými zámky UNICLIC bez použití lepidla. Tím je zajištěna rychlá a čistá pokládka. Pokládka vinylové podlahy FatraClick je snadná a čistá, ušetří se náklady na materiál a práci spojenou s pokládkou.

Mezi další klady vinylové podlahy Fatra Click patří výborné tepelně-izolační vlastnosti, odolnost proti oděru, vysoká protiskluznost, pružnost a také antistatická úprava vhodná pro alergiky. Je vhodná i pro pokládku s podlahovým topením.

Fatra Click Ořech francouzský

Fatra Click Ořech francouzský 1Desky vinylové podlahy FatraClick Ořech francouzský jsou vyráběny v rozměrech 915 x 305 mm a lze je v podstatě umístit do všech prostor.

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick je složena ze tří vrstev. Základ tvoří HDF deska o síle 6,8 mm. Má zvýšenou odolnost proti vlhkosti a je opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Vrchní část vinylové podlahy FatraClick je tvořena z PVC materiálu zajišťující snadnou údržbu a tepelný komfort a je opatřena velkoformátovým tiskem s elegantními vzory dřevěné podlahy s PUR úpravou. Nášlapná vrstva má sílu 0,4 mm.

Fatra Click Ořech francouzský

Všechny nabízené dekory vinylové podlahy FatraClick napodobují přírodní materiály nejen na pohled, ale i na dotek. Všechny dekory lze vzájemně kombinovat, je možné je použít všech typů interiérů, do velkých i malých prostor, do klasických či moderních interiérů.

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick je komfortní, stylová, krásná s dlouhou životností. Zaujme, vypadá dobře a pokročilá technologie výroby je zárukou dobré kvality.

FatraClick Ořech francouzský - výhody

  • pokládka vinylové podlahy bez lepidla pomocí zámkového systému Uniclic
  • maximální životnost vinylové podlahy se zárukou 10 let
  • možnost pokládky na podlahové topení
  • odolnost při pádu předmětů nebo poškrábání např. pejsky
  • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím, jednoduchá a rychlá údržba podlahy
  • výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti
  • antibakteriální a antistatická povrchová úprava
  • vysoká životnost a odolnost proti oděru, vysoká protiskluznost
  • lehká opravitelnost (lze vyměnit pouze poškozený dílec)
  • odolnost proti vlhku a vodě

Více informací na téma údržba vinylové podlahy naleznete na webu Renovace podlah a informace o vinylové podlaze jako takové se lze dočíst na webu Podlahy Praha

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech: