Fatra Click Silica dark 7231-6

Podlahové lišty

Podlahové lišty Fatra Click jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou.

Originalita, projasněnost, nadčasovost

V případě, že u podlahové krytiny preferujete imitaci kamene a zvolte vinylovou podlahu Fatra Click Silica dark 7231-6. Světlý design vinylové podlahy FatraClick Silica dark 7231-6 naplňuje místnosti optimismem a čistotou, podtrhuje eleganci interiéru. Imitace kamene vynikne zejména ve větších prostorách. Vzhledem ke svému jasnému zbarvení může být vinylová podlaha Fatra Click Silica dark 7231-6 využita i v menších místnostech. Její studený nádech interiér příjemně ochladí a naladí na pocit odpočinku a relaxace.

Chystáte se, že svému domovu dáte nový a moderní vzhled? Potřebujete, aby vaše kancelář působila vkusně a současně reprezentativně? Pořiďte si plovoucí vinylovou podlahu Fatra Click Silica dark 7231-6.

Vinylová podlaha FatraClick překvapí i náročné zákazníky. Tato nová podlahová krytina vyhovuje vysokým nárokům na elegantní design a zároveň plní veškeré požadavky na praktičnost. Je ideálním řešením pro všechny, kteří z různých důvodů odmítají klasické PVC podlahy a bojí se dřevěné podlahy.

FatraClick Silica dark- pokládka a složení

Velkou výhodou vinylové podlahy FatraClick je snadná instalace pomocí spojování jednotlivých desek patentovanými zámky UNICLIC. K pokládce není zapotřebí lepidlo, složité nářadí ani žádné větší zkušenosti. Tím je zajištěna snadná, rychlá a čistá pokládka. Podlaha je ihned po pokládce připravena pro plný provoz a zatížení.

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick se skládá ze tří vrstev. Základem je HDF deska o síle 6,8 mm. Má zvýšenou odolnost proti vlhkosti a je opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Vrchní část vinylové podlahy FatraClick je tvořena z PVC materiálu zajišťující snadnou údržbu a tepelný komfort. Je opatřena velkoformátovými přírodními vzory dřeva a kamene s PUR úpravou. Nášlapná vrstva má sílu 0,4 mm. Díky tomu má vinylová podlaha FatraClick výborné zvukově izolační vlastnosti. Výsledný pocit při došlapu na ní je příjemný a přirozený.

Desky vinylové podlahy FatraClick Silica dark jsou vyráběny v rozměrech 915 x 305 mm a lze je v podstatě umístit do všech prostor.

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick je komfortní, stylová, krásná s dlouhou životností. Zaujme, vypadá dobře a pokročilá technologie výroby je zárukou dobré kvality.

 

FatraClick Silica dark 7231-6 - výhody:

 • patentovaný způsob pokládky bez lepidla pomocí zámkového systému Uniclic
 • rychlá, snadná a čistá pokládka
 • Český výrobce - záruka kvality a servisu
 • možná montáž i za vyšší vlhkosti podlahy
 • jednoduchá a rychlá údržba vinylové podlahy vysáváním nebo setřením mopem
 • výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti
 • antibakteriální a antistatická povrchová úprava
 • možnost pokládky na podlahové topení a rychlý přenos tepla
 • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím
 • vysoká životnost a odolnost proti oděru
 • vysoká protiskluznost a komfort chůze
 • odolnost při pádu předmětů nebo poškrábání
 • lehká opravitelnost (lze vyměnit pouze poškozený dílec)

Více informací na téma údržba podlahy naleznete na webu Renovace podlah a informace o vinylové podlaze naleznete na webu Podlahy Praha

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech: