Fatra Click Silica light 7231-3

Podlahové lišty

Podlahové lišty Fatra Click jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou.

Originalita, projasněnost, nadčasovost

Textura vinylové podlahy Fatra Click Silica light 7231-3 nabízí klasický moderní dekor, který svým nenápadným vzhledem vizuálně doplní každý interiér. Má nezaměnitelnou strukturu a barevnost, a právě díky těmto vlastnostem dodá interiéru nádech originality. Vinylová podlaha Fatra Click Silica light 7231-3 má jemný a přívětivý podlahový vzor vhodný do prostorů, kde chceme zdůraznit čistotu a smysl pro detail. Doporučujeme kombinovat jej s klasickými dřevěnými odstíny nábytku opatřeného chromovanými doplňky. Vinylová podlaha FatraClick Silica light 7231-3 se hodí do všech typů interiérů - prosvětlených společenských prostor, domácností, hotelů a restaurací.

Fatra Click Silica light - základní informace

Vinylová podlaha Fatra Click Silica light 7231-3 je kvalitní, odolná proti opotřebení a špíně. Je nenáročná na údržbu a vyhovuje všem vysokým nárokům na elegantní design. Zároveň však splňuje veškeré požadavky na praktičnost. Má výborné tepelné a izolační vlastnosti, výborně odolává oděru, má vysokou protiskluznost a pružnost, a také je opatřena antistatickou úpravou vhodnou pro alergiky.

Vinylová podlaha Fatra Click je vyrobena ze 3 vrstev, které výrazně vylepšují užitné vlastnosti podlahy. Základ tvoří HDF deska se zvýšenou odolností proti vlhkosti, která je opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Horní vrstvu tvoří vinyl s PUR úpravou a nášlapnou vrstvou o šířce 0,4 mm, zajišťující snadnou údržbu a tepelný komfort.

Díky tomu má vinylová podlaha Fatra Click výborné zvukově izolační vlastnosti, chybí u ní tzv. „dutý efekt“ dopadu předmětů na podlahu. Výsledný pocit z došlapu na vinylovou podlahu je tak příjemný a přirozenější. Pokud vám záleží na dobrých sousedských vztazích, chcete mít při návštěvě klid od dupotu a hluku dětských hrátek nebo prostě v tichu relaxovat, je pro vás jednoznačně vinylová podlaha Fatra Click nejlepší variantou.

Systém pokládky je u této podlahy velmi snadný. Probíhá zaklikáváním jednotlivých desek patentovanými zámky UNICLIC bez použití lepidla.

Desky vinylové podlahy FatraClick Silica light 7231-3 jsou dodávány v rozměrech 915 x 305 mm a lze je v podstatě umístit do všech prostor.

Vinylovou podlahu Fatra Click lez bez problémů použít do bytů i do prostor s náročnějším provozem, kanceláří, restaurací, hotelů i obchodů.

Fatra Click Silica light- výhody

 • Jednoduchá pokládka pomocí zámkového systému Uniclic
 • snadná a rychlá údržba podlahy pomocí vysávání nebo setřením mopem
 • životnost vinylové podlahy se zárukou 10 let
 • výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti
 • dokonalý design imitující dřevěné podlahy a kámen
 • antibakteriální a antistatická povrchová úprava
 • možnost pokládky na podlahové topení a rychlý přenos tepla
 • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím
 • vysoká protiskluznost odolnost proti oděru a dlouhá životnos
 • odolnost při pádu předmětů nebo poškrábání
 • lehká opravitelnost
 • odolnost proti vlhku a vodě

Více informací o dekoru Silica light 7231-3 naleznete na webu Podlahy Praha a informace na téma údržba vinylové podlahy naleznete na webu Renovace podlah

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech: