FatraClick Dub capuccino 7311-2

Podlahové lišty

Podlahové lišty Fatra Click jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou.

Pohodlí, poctivost, životnost

Patříte mezi milovníky kávy? Imponují vám kávové odstíny? Pak je Vinylová podlaha Fataraclick Dub capuccino 7311-2 určena právě pro vás. Příjemná barevná kombinace evokuje pocit harmonie a přirozeného pojetí. Inspirující světle hnědý dekor vinylové podlahy Fatraclick dub capuccino 7311-2 s přírodní texturou propůjčuje místnosti venkovský ráz. Světle hnědý až béžový odstín s výraznou kresbou je ponechán v přirozeném barevném odstínu, dává podlaze lehkost i eleganci, a výborně koresponduje s tmavými prvky nábytku. Vinylová podlaha Fatraclick Dub capuccino 7311-2 se hodí do menších místností, které pak působí prostornějším dojmem.

Fatraclick Dub capuccino - vlastnosti

Vinylová podlaha Fatraclick Dub capuccino 7311-2 splňuje všechny nároky na elegantní design a současně plní veškeré požadavky na praktičnost. Je velmi odolná proti opotřebení, špíně a zároveň je nenáročná na údržbu. Mezi další dobré užitné vlastnosti patří např. vysoká odolnost proti oděru, protiskluznost, tepelně-izolační vlastnosti, pružnost, stálost, je antistatická a vhodná pro alergiky. V porovnání s ostatními přírodními materiály je teplejší a je vhodná i pro pokládku na podlahové topení.

Fatraclick Dub capuccino - zámkový spoj

Další velkou předností vinylové podlahy Fatra Click je bezesporu zámkový spoj UNICLIC. Ten umožňuje snadnou a rychlou pokládku krytiny plovoucím způsobem. Při porovnání techniky pokládky například s pokládkou laminátu nevyžaduje jakékoli další podložné vrstvy. U vinylové podlahy Fatraclick je umožněna snadná a čistá montáž, ušetří se náklady na materiál a práci spojenou s pokládkou.

Vinylová podlaha Fatra Click je vyrobena ze 3 vrstev. Základ tvoří HDF deska s tloušťkou 6,8 mm, se zvýšenou odolností proti vlhkosti, která je opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Vrchní část tvoří fatraclick dub capuccinoPVC materiál s velkoformátovým tiskem přírodního dekoru s PUR úpravou a nášlapnou vrstvou o šířce 0,4 mm zajišťující snadnou údržbu a tepelný komfort. Složení z tří vrstev, výrazně vylepšuje užitné vlastnosti podlahy.

Fatraclick Dub capuccino - desky

Desky vinylové podlahy Fatraclick Dub capuccino 7311-2 jsou vyráběny v rozměrech 230 x 1.235 mm.

Všechny nabízené dekory vinylové podlahy Fatraclick věrně napodobují přírodní materiály nejen na pohled, ale i na dotek. Všechny dekory lze vzájemně kombinovat, je možné je použít všech typů interiérů, do velkých i malých prostor, do klasických či moderních interiérů.

Výhody plovoucí vinylové podlahy FatraClick Dub capuccino 7311-2 :fatraclick dub capuccino

 • pokládka pomocí zámkového systému Uniclic bez použití lepidla
 • maximální životnost vinylové podlahy se zárukou 10 let
 • dokonalý design imitující dřevo
 • možnost pokládky na podlahové topení
 • moderní a nadčasový vzhled
 • odolnost při pádu předmětů nebo poškrábání
 • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím,
 • jednoduchá a rychlá údržba vysáváním nebo setřením vlhkým mopem
 • lehká opravitelnost výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti
 • antibakteriální a antistatická povrchová úprava vhodná pro alergiky
 • vysoká životnost a odolnost proti oděru, vysoká protiskluznost
 • teplá a příjemná na dotek

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech: