Fatraclick Dub latte 5010-5

Podlahové lišty

Podlahové lišty Fatra Click jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou.

Invence, exotika, netradičnost

Textura vinylové podlahy Fatra Click Dub latte 5010-5 je v tomto vzoru opatřena pískovými odstíny a vdechuje mu nadčasovost a exotičnost. Pískové barvy působí v našich zelenavých končinách neotřele. Vinylová podlaha FatraClick Dub latte 5010-5 zaujme oko každého, kdo do interiéru vstoupí. Netradiční barevný odstín výborně podtrhuje nábytkové doplňky jednoznačných a výrazných barev, zejména pak v kombinaci s červenou, černou a bílou. To vše vytváří esteticky výraznou barevnou kompozici. Vinylová podlaha Fatra Click Dub latte 5010-5 je vhodná do stylových interiérů, u kterých chceme dosáhnout zajímavého výrazu s lehkou příchutí exotiky.

FatraClick Dub latte 5010-5 - odolná a elegantní podlaha

Hledáte-li podlahu, která je kvalitní, odolná proti opotřebení a špíně, nenáročná na údržbu a zároveň splňuje aktuální designové trendy v eleganci, je pro vás nejlepší volba plovoucí vinylová podlaha FatraClick Dub latte 5010-5.

Plovoucí vinylová podlaha Fatra Click Dub latte 5010-5 vyhovuje vysokým nárokům na elegantní design a zároveň plní veškeré požadavky na praktičnost. Jejím výrobcem je od dubna 2020 český zpracovatel plastů, firma Fatra a.s.

FatraClick Dub latte -  snadná pokládka

Díky své konstrukci má vinylová podlaha FatraClick řadu vynikajících vlastností. Pokládka podlahy probíhá bez použití lepidla pomocí spojování jednotlivých desek patentovanými zámky UNICLIC. Tím je zajištěna rychlá a čistá pokládka. Při pokládce není potřeba žádná další podložná vrstva.

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick se skládá ze tří vrstev. Základem je HDF deska, která má zvýšenou odolnost proti vlhkosti a je opatřena izolační vrstvou korku. Vrchní část vinylové podlahy FatraClick je z PVC materiál. Ta zajišťuje snadnou údržbu a tepelný komfort. Je opatřena vzory dřeva a kamene s PUR úpravou. Nášlapná vrstva má sílu 0,4 mm.

Vinylová podlaha Fatra Click má vysokou protiskluznost, odolnost proti oděru, je opatřena antibakteriální a antistatickou úpravou. V porovnání s ostatními přírodními materiály (např. dřevěnné podlahy) je teplejší a vhodná i pro pokládku s podlahovým topením. Lze ji bez problémů použít do bytů, kanceláří a také do prostor s náročnějším provozem např. do restaurací, hotelů i obchodů.

Desky vinylové podlahy FatraClick jsou vyráběny v rozměrech 230 x 1.235 mm a lze je v podstatě umístit do všech prostor.

FatraClick Dub latte - výhody

 • jednoduchá pokládka vinylové podlahy FatraClick pomocí zámkového systému Uniclic
 • dokonalý design imitující přírodní materiály
 • vysoká protiskluznost a komfort chůze
 • antibakteriální a antistatická povrchová úprava
 • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím
 • možnost pokládky na podlahové topení
 • odolnost proti vlhku a vodě
 • vysoká životnost a odolnost proti oděru
 • lehká opravitelnost (lze vyměnit pouze poškozený dílec)
 • odolnost při pádu předmětů nebo poškrábání např. pejsky
 • jednoduchá a rychlá údržba vinylové podlahy vysáváním nebo setřením mopem
 • výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti

 

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech: