FatraClick Dub přírodní 6398-B

Podlahové lišty

Podlahové lišty Fatra Click jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou.

Tradice, poctivost, životnost

Žlutohnědá textura vinylové podlahy Fatra Click Dub přírodní 6398-B odkazuje na tradiční dřevěné podlahy v selských jizbách či honosných panských pokojích. Vzor je ponechán v přirozeném barevném odstínu, který podlaze dává lehkost a eleganci. Vinylová podlaha FatraClick Dub přírodní 6398-B je vhodná kombinovat s tmavými interiérovými doplňky. Nábytek v odstínech kaštanu, tmavého ořechu, či mahagonu je ve spojení s dubovým vzorem ideální volbou pro dosažení harmonicky laděného interiéru. Vinylová podlaha FatraClick Dub přírodní 6398-B přírodní lze s úspěchem použít do většiny interiérů, vynikne zejména při použití v obývacích pokojích, halách a jídelnách.

Vinylová podlaha Fatra Click Dub přírodní 6398-B vyhovuje všem vysokým nárokům na elegantní design a současně splňuje veškeré požadavky na reprezentativnost, praktičnost a odolnost. Je kvalitní a nenáročná na údržbu.

FatraClick Dub přírodní - snadná pokládka

Konstrukce vinylové podlahy FatraClick zaručuje řadu vynikajících vlastností. Jednou z nich je unikátní systém spojování jednotlivých dílů patentovanými zámky UNICLIC bez použití lepidla. Tím je zajištěna rychlá a čistá pokládka. Pokládka vinylové podlahy FatraClick je čistá a hlavně rychlá. Po podlaze lze chodit během pokládky a ihned po jejím ukončení.

Fatraclick dub přírodníTaké výborné tepelně-izolační vlastnosti, odolnost proti oděru, vysoká protiskluznost, pružnost antistatická úprava vhodná pro alergiky a antibakteriální úprava řadí vinylovou podlahu Fatra Click mezi VIP podlahové krytiny.

Desky vinylové podlahy FatraClick Dub přírodní 6398-B jsou vyráběny v rozměrech 915 x 305 mm. Díky tomuto rozměru je lze umístit v podstatě do všech prostor.

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick je složena ze tří vrstev. Základ tvoří HDF deska o síle 6,8 mm. Má zvýšenou odolnost proti vlhkosti a je opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Vrchní část vinylové podlahy FatraClick je tvořena z PVC materiálu zajišťující snadnou údržbu a tepelný komfort a je opatřena přírodními vzory s PUR úpravou. Nášlapná vrstva má sílu 0,4 mm. Díky tomu má vinylová podlaha FatraClick výborné zvukově izolační vlastnosti. Výsledný pocit při došlapu na ní je příjemný a přirozený.

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick je komfortní, stylová, krásná s dlouhou životností. Zaujme, vypadá dobře a pokročilá technologie výroby je zárukou dobré kvality.

FatraClick Dub přírodní - výhodyFatraclick dub přírodní Praha

 • pomocí zámkového systému Uniclic snadná a rychlá pokládka bez lepidla
 • maximální životnost vinylové podlahy se zárukou 10 let
 • možnost pokládky na podlahové topení
 • odolnost při pádu předmětů nebo poškrábání např. pejsky
 • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím
 • jednoduchá a rychlá údržba vinylové podlahy
 • výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti
 • antibakteriální a antistatická povrchová úprava
 • vysoká životnost a odolnost proti oděru,
 • vysoká protiskluznost
 • odolnost proti vlhku a vodě

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech: