Fatraclick Dub selský přírodní 6411-6

Podlahové lišty

Podlahové lišty Fatra Click jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou.

Tradice, pohoda, styl

Klasická textura dubu je u vinylové podlahy Fatra Click Dub selský přírodní 6411-6 opatřena lehkými pískovými odstíny. Vdechuje interiéru nadčasovost s lehkou příchutí exotiky. Vinylová podlaha Fatra Click Dub selský přírodní 6411-6, je spojení klasické dřevěné dubové podlahy s trendem moderního pojetí designových podlah. Je vhodná k použití v celém domě nebo bytě, v každé místnosti vykouzlí pohodu a teplo. Díky praktickému provedení je vinylová podlaha Fatra Click Dub selský přírodní 6411-6 vhodná do obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů i chodeb. S doplňky ve výrazných barvách, zejména v kombinaci s červenou, černou a bílou vytváří esteticky výraznou barevnou kompozici.

Vinylová podlaha Fatra Click Dub selský přírodní 6411-6 naprosto vyhovuje všem vysokým nárokům na moderní a elegantní design a současně splňuje veškeré požadavky na praktičnost a odolnost. Je teplá, kvalitní a nenáročná na údržbu.

Fatraclick Dub selský přírodní - konstrukce

Konstrukce vinylové podlahy FatraClick zaručuje řadu vynikajících vlastností. Jednou z nich je pokládka pomocí spojování jednotlivých desek patentovanými zámky UNICLIC bez použití lepidla. Pokládka vinylové podlahy FatraClick je rychlá a čistá. Po podlaze lze chodit během pokládky a ihned po jejím ukončení. Vinylová podlaha FatraClick je sestavena během chvilky v jeden dokonalý kompaktní celek. Při pokládce není potřeba žádná další podložná vrstva.

Desky vinylové podlahy FatraClick Dub přírodní 6398-B jsou vyráběny v rozměrech 915 x 305 mm. Díky tomuto rozměru je lze umístit v podstatě do všech prostor.

Údržba vinylové podlahy Fatra Click patří mezi její další klady. Má vysokou protiskluznost, odolnost proti oděru a je opatřena antistatickou a antibakteriální úpravou, tím je vhodná i alergiky. V porovnání s ostatními přírodními materiály (např. laminátovou podlahou) je teplejší. Lze instalovat i do interiérů s podlahovým topením.

Fatraclick Dub selský přírodní - 3 vrstvyfatraclick dub selský přírodní

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick je složena ze tří vrstev. Základ tvoří HDF deska o síle 6,8 mm. Má zvýšenou odolnost proti vlhkosti a je opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Vrchní část vinylové podlahy FatraClick je tvořena z PVC materiálu zajišťující snadnou údržbu a tepelný komfort a je opatřena přírodními vzory s PUR úpravou. Nášlapná vrstva má sílu 0,4 mm. Díky tomu má vinylová podlaha FatraClick výborné zvukově izolační vlastnosti. Výsledný pocit při došlapu na ní je příjemný a přirozený.

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick je stylová, komfortní, krásná s dlouhou životností. Zaujme, vypadá dobře a pokročilá technologie výroby je zárukou dobré kvality.

Fatraclick Dub selský přírodní - výhody

Výhody plovoucí vinylové podlahy FatraClick Dub selský přírodní 6411-6:fatraclick dub selský přírodní

 • snadná a rychlá pokládka bez lepidla pomocí zámkového systému Uniclic
 • maximální životnost vinylové podlahy se zárukou 10 let
 • výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti
 • možnost pokládky na podlahové topení
 • moderní a designový vzhled
 • možná montáž i za vyšší vlhkosti podlahy
 • odolnost při pádu předmětů nebo poškrábání
 • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím
 • jednoduchá a rychlá údržba
 • vysoká protiskluznost
 • antibakteriální a antistatická povrchová úprava

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech: