Fatraclick Dub světlý 6500-A

Podlahové lišty

Podlahové lišty Fatra Click jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou.

Vyzrálost, projasněnost, jemnost, nadhled

Textura vinylové podlahy Fatraclick Dub světlý 6500-A je oživená šedými odstíny a decentním katrováním. Tím vytváří z toho dekoru ideál pro vyvážený a stylově čistý interiér. Díky svým klidným a inspirativním odstínům je vinylová podlaha FatraClick Dub světlý 6500-A vhodná do poklidnějších místností, pracoven, studoven, ale i do zasedacích místností, knihoven a obývacích pokojů. Vinylová podlaha Fatra Click Dub světlý skvěle vyznívá v kombinaci s interiéry, kde se připravuje jídlo, neboť pro svou jemnost a projasněnou strukturu vytváří v jídelně či kuchyni příjemnou harmonii.

Fatraclick Dub světlý - podlaha fatraclick je správná volba

Hledáte-li podlahu, která splňuje aktuální designové trendy, je kvalitní, odolná proti opotřebení a špíně, nenáročná na údržbu a zároveň splňuje aktuální designové trendy v eleganci, je pro vás nejlepší volba plovoucí vinylová podlaha FatraClick.

Plovoucí vinylová podlaha Fatra Click Dub světlý 6500-A vyhovuje vysokým nárokům na elegantní design a zároveň plní veškeré požadavky na praktičnost. Výrobcem vinylové podlahy Fatra Click je od dubna 2011 český zpracovatel plastů, firma Fatra a.s.

Vinylová podlaha Fatra Click je novou generací tzv. plovoucích vinylových podlah. Jednotlivé desky se nespojují lepidlem, ale pomocí patentovaných zaklikávacích zámků UNICLIC. Vinylová podlaha FatraClick je sestavena během chvilky v jeden dokonalý kompaktní celek. Tím je zajištěna rychlá a čistá pokládka. Při pokládce nevyžaduje jakékoli další podložné vrstvy.

Fatraclick Dub světlý- údržba

Fatraclick dub světlý

Údržba vinylové podlahy Fatra Click patří mezi její další klady. Má vysokou protiskluznost, odolnost proti oděru a je opatřena antistatickou úpravou, tím je vhodná i alergiky. V porovnání s ostatními přírodními materiály (např. dřevěnou podlahou) je teplejší a vhodná i pro pokládku s podlahovým topením. Bez problémů ji lze použít do bytů i do prostor s náročnějším provozem, kanceláří, restaurací, hotelů i obchodů.

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick je komfortní, stylová, krásná, s dlouhou životností. Zaujme, vypadá dobře a pokročilá technologie výroby je zárukou dobré kvality.

Desky vinylové podlahy FatraClick jsou vyráběny v rozměrech 915 x 305 mm a lze je v podstatě umístit do všech prostor.

 Fatraclick Dub světlý - výhodyFatraclick dub světlý

 • způsob pokládky vinylové podlahy FatraClick pomocí zámkového systému Uniclic
 • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím
 • možnost pokládky na podlahové topení
 • odolnost proti vlhku a vodě
 • dokonalý design imitující přírodní materiály
 • vysoká životnost a odolnost proti oděru
 • lehká opravitelnost (lze vyměnit pouze poškozený dílec)
 • odolnost při pádu předmětů nebo poškrábání např. pejsky
 • jednoduchá a rychlá údržba vysáváním nebo setřením mopem
 • výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti
 • antibakteriální a antistatická povrchová úprava
 • vysoká protiskluznost a komfort chůze

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech: