Fatraclick Dub toskánský 6328-E

Podlahové lišty

Podlahové lišty Fatra Click jsou perfektním řešením pro dekorativní a čisté ukončení přechodu mezi podlahou a stěnou.

Tradice, autentičnost, střídmost

Dřevěná autentická struktura a matně chromový povrch vinylové podlahy Fatra Click Dub toskánský 6328-E zastíní dokonce i skutečné dřevo. Rozehrává zajímavou hru šedohnědých odstínů a dává tak vyniknout čistotě forem textury. Hedvábně matný povrch ostře kontrastuje se věrnou strukturou dřeva. Vinylová podlaha Fatra Click Dub toskánský 6502-B velkolepě odráží světlo a je vhodná volbou do velkých stylových prostor, kde se klade velký důraz na design a estetiku bez přezdobení. Povrchové šedé póry vyzařují výrazný lesk. Tím je vinylová podlaha FatraClick Dub toskánský 6328-E předurčena jako vynikající podklad k chromovaným či skleněným interiérovým doplňkům. Působí rovněž harmonicky a vyváženě v kombinaci s bílými či naopak výrazně černými objekty.

Výběr podlahy do interiéru by neměl být unáhlený, možnost výběru nemáte každý rok. Volba podlahy by proto měla být uvážlivá. Plovoucí vinylová podlaha FatraClick dekor Dub toskánský 6328-E je krásná, stylová, komfortní s dlouhou životností. Pokročilá technologie výroby je zárukou dobré kvality.

Fatraclick Dub toskánský - základní informace

Vinylová podlaha Fatra Click Dub toskánský 6328-E je kvalitní, odolná proti opotřebení a špíně a nenáročná na údržbu. Ve všech posuzovaných aspektech vyhovuje vysokým nárokům na elegantní design fatraclick dub toskánskýa zároveň plní veškeré požadavky na praktičnost.

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick se skládá ze tří vrstev. Základ tvoří HDF deska se zvýšenou odolností proti vlhkosti a je opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Vrchní část vinylové podlahy FatraClick je tvořena z PVC materiálu zajišťující snadnou údržbu a tepelný komfort. Vrchní část je opatřena kvalitní PUR úpravou s imitací přírodních dekorů.

Díky této třívrstvé konstrukci má vinylová podlaha FatraClick výborné zvukově a izolační vlastnosti. Při došlapu na ní je výsledný pocit mnohem příjemnější a přirozenější než u jiných laminátových podlah.

Pokládka vinylové podlahy Fatra Click probíhá suchou cestou bez lepidla pomocí zaklikávání jednotlivých desek patentovanými zámky UNICLIC. Jedinečný spojovací systém tak zaručuje snadnou, rychlou a čistou pokládku vinylové podlahy Fatra Clic.

Mezi klady vinylové podlahy Fatra Click patří např. výborné tepelně-izolační vlastnosti, odolnost proti oděru, vysoká protiskluznost, pružnost a také antibakteriální a antistatická úprava. Vinylovou podlahu Fatra Click lze bez problému instalovat také na podlahové topení.

Fatraclick Dub toskánský - výhody

Výhody plovoucí vinylové podlahy FatraClick Dub toskánský 6328-E:fatraclick dub toskánský

 • pomocí zámkového systému Uniclic snadná a čistá pokládka
 • Český výrobce - záruka kvality a servisu
 • moderní a současně nadčasový vzhled
 • jednoduchá a rychlá údržba
 • životnost vinylové podlahy se zárukou 10 let
 • výborné zvukové a tepelné izolační vlastnosti
 • antibakteriální a antistatická povrchová úprava
 • vysoká protiskluznost a komfort chůze
 • možnost pokládky na podlahové topení a rychlý přenos tepla
 • zvýšená odolnost proti špinění, běžným chemikáliím a poškrábání
 • vysoká životnost a odolnost proti oděru

Nabízíme i renovace podlah a renovace parket

Mimo tento web prezentujeme renovace podlah i na těchto webech: